AKCJA SZKOŁO POMÓŻ I TY

Projekt, który realizujemy od 2002 roku dzięki wspólnym wysiłkom dyrekcji, nauczycieli, rodziców, uczniów i przyjaciół szkół z całej Polski.  

Gdy rozbrzmiewa pierwszy dzwonek na szkolne korytarzwkraczają nasze pomoce naukowe w postaci autorskich cegiełekPo jednej stronie wzory matematyczne, chemiczne, pisownia wyrazów, czy ważne historyczne daty, a po drugiej kolorowa grafika, która zauroczy każdego. Dzięki tym materiałom dydaktycznym, w formie prostokątnych kalendarzyków, nauka jeszcze nigdy nie była tak prosta! 

Akcja rozpoczyna się na początku września i trwa do połowy czerwca jednak czas pomocy naszym podopiecznym jest nieograniczony. Dla najbardziej zaangażowanych Szkół, które dorzucą swoją cegiełkę pomocy dla naszego podopiecznego i nadeślą zgłoszenie do konkursu ufundowaliśmy 3 nowoczesne, przydatne w edukacji sprzęty elektroniczne. Każda szkoła, niezależnie od liczby uczniów ma równe szanse na zdobycie nagrody. Więcej szczegółów zamieszczamy w regulaminie akcji. 

Mamy do wyboru cały wachlarz pomocy naukowych, które można indywidualnie zamawiać poprzez kartę zamówień dołączoną do listu przewodniego, mailowo na adres [email protected]telefonicznie pod numerem  58 663 81 41 lub przez stronę internetową www.dobroczynne.pl 

Dzięki akcji „Szkoło Pomóż i Ty” uczniowie mają wsparcie w nauce, ale to też idealna okazja, aby pokazać młodym ludziom jak w prosty sposób można uczynić wiele dla potrzebującychOgromne zaangażowanie i chęć niesienia pomocy wśród najmłodszych z roku na rok umacnia nas w przekonaniu, że wspólnie możemy wiele zdziałać.