Akcja Szkoło Pomóż i Ty 2023/2024

POMÓŻMY FABIANOWI, KTÓRY LICZY NA WSPARCIE!

Szanowna Dyrekcjo, Kochani Nauczyciele, Rodzice, Uczniowie i Przyjaciele Szkoły!

Dziękujemy za wielkie serce i udział w naszym flagowym projekcie „Szkoło Pomóż i Ty”, który realizujemy już od ponad 20 lat niosąc pomoc naszym podopiecznym.

Korzystając z okazji pragniemy zaprosić Państwa na kolejną edycję akcji charytatywnej Szkoło Pomóż i Ty na rok 2023/2024 przysyłając w załączeniu pakiet startowy pomocy naukowych – cegiełek. Dla najbardziej zaangażowanych szkół mamy 3 nowoczesne laptopy, które można wygrać według zasad zamieszczonych w regulaminie. Zachęcamy do zapoznania się z załączonymi szczegółami oraz regulaminem konkursu na stronie Fundacji Pomóż i Ty www.pomozity.org/akcja-szkolo-pomoz-i-ty. 

W bieżącym roku pragniemy wspólnie z Państwem pomóc Fabianowi Czechowskiemu, który od urodzenia cierpi na autyzm wczesnodziecięcy oraz padaczkę. Środki zgromadzone w ramach akcji Szkoło pomóż i Ty zasilą konto Fabiana i zostaną przeznaczone na jego specjalistyczną rehabilitację oraz leczenie, których wartość wynosi około 15.000 zł.

Akcja trwa od 1 września 2023 roku do 23 czerwca 2024 roku. Podczas trwania akcji każda szkoła może dokonywać zamówień cegiełek poprzez stronę www.dobroczynne.pl oraz drogą mailową: [email protected]. Każda kwota jest dla nas satysfakcjonująca, niemniej sugerujemy, aby koszt cegiełki wynosił około 5 zł. Zebraną darowiznę na rzecz Fabiana Czechowskiego prosimy przekazać na konto Fundacji:

ING Bank Śląski nr 62 1050 1764 1000 0022 6439 4681 z dopiskiem Akcja Szkoło Pomóż i Ty.

Dla wszystkich zainteresowanych nauczycieli z przyjemnością wystawimy dyplomy potwierdzające udział w akcji niezbędne do celów awansu zawodowego lub dodatku motywacyjnego. Wspólnie pokażmy młodym ludziom jak można zdziałać wiele dla innych, w tym dzieci.

Zachęcamy również do zorganizowania w szkole kiermaszu naszych karnetów bożonarodzeniowych w ramach akcji „Dobroczynne Święta”. Darowizny z rozprowadzonych kartek w tym roku wspierać będą leczenie naszej podopiecznej Zuzi Gąsiorowskiej. Więcej informacji na stronie www.pomozity.org lub pod numerem telefonu 58-663-81-41.

Jednocześnie zapraszamy nauczycieli oraz rodziców do wzięcia udziału w akcji organizowanej przez naszą fundację córkę – Fundacja Dzieciom Niepełnosprawnym „Podaruj Uśmiech”, aby ich 1,5% podatku trafił do wybranej placówki oświatowej w ramach akcji „1,5% dla Szkoły” mającej na celu wsparcie edukacji i rozwoju uczniów. Wszystkie placówki oświatowe chcące przyłączyć się do akcji zachęcamy do kontaktu mailowego: [email protected] lub telefonicznego 58-664-06-42.

 

DO POBRANIA

Listownik 2023 Fabianv c15k

KARTA ZAMÓWIEŃ + REGULAMIN

Regulamin ASZ 2023 c15k

Możliwość komentowania została wyłączona.