Przekaż 1% podatku przez naszą siostrzaną fundację KRS 0000 245 254:

Akcja „Szkoło Pomóż i Ty”

Projekt, który realizujemy od 2002 roku dzięki wspólnym wysiłkom dyrekcji, nauczycieli, rodziców, uczniów i przyjaciół szkół z całej Polski.  

Gdy rozbrzmiewa pierwszy dzwonek na szkolne korytarzwkraczają nasze pomoce naukowe w postaci autorskich cegiełekPo jednej stronie wzory matematyczne, chemiczne, pisownia wyrazów, czy ważne historyczne daty, a po drugiej kolorowa grafika, która zauroczy każdego. Dzięki tym materiałom dydaktycznym, w formie prostokątnych kalendarzyków, nauka jeszcze nigdy nie była tak prosta! 

Mamy do wyboru cały wachlarz pomocy naukowych, które można indywidualnie zamawiać poprzez kartę zamówień dołączoną do listu przewodniego, mailowo na adres [email protected]telefonicznie pod numerem  58 663 81 41 lub przez stronę internetową www.dobroczynne.pl 

Projekt rozpoczyna się na początku września i trwa do połowy czerwca jednak czas pomocy naszym podopiecznym jest nieograniczony. Dla najbardziej zaangażowanych Szkół, które dorzucą swoją cegiełkę pomocy dla naszego podopiecznego i nadeślą zgłoszenie do konkursu ufundowaliśmy 3 nowoczesne, przydatne w edukacji sprzęty elektroniczne. Każda szkoła, niezależnie od liczby uczniów ma równe szanse na zdobycie nagrody. Więcej szczegółów zamieszczamy w regulaminie akcji. 

Dzięki akcji „Szkoło Pomóż i Ty” uczniowie mają wsparcie w nauce, ale to też idealna okazja, aby pokazać młodym ludziom jak w prosty sposób można uczynić wiele dla potrzebującychOgromne zaangażowanie i chęć niesienia pomocy wśród najmłodszych z roku na rok umacnia nas w przekonaniu, że wspólnie możemy wiele zdziałać.  

Materiały do pobrania z kolejnych edycji:

You may also like these