Wyniki Akcji Szkoło Pomóż i Ty 2011/2012

WYNIKI KONKURSU „LAPTOP DLA SZKOŁY” W RAMACH AKCJI „SZKOŁO POMÓŻ I TY” NA ROK SZKOLNY 2011/2012

Fundacja na Rzecz Osób Niewidomych i Niepełnosprawnych „Pomóż i Ty” z Gdyni po raz kolejny zorganizowała akcję „Szkoło Pomóż i Ty”, z której dochód przeznaczony zostanie na operację i rehabilitację 5-letniego Wiktora Zielińskiego, który urodził się z niedorozwojem kości udowej.

 

W odpowiedzi na zaproszenie Fundacji do akcji „Szkoło Pomóż i Ty” włączyło się wiele szkół i placówek oświatowych, za co bardzo serdecznie dziękujemy. Dzięki Państwu, tj. Dyrektorom, Gronu Pedagogicznemu, Uczniom, Rodzicom i ich przyjaciołom – Wiktorek otrzymał ogromną szansę na powrót do normalnego samodzielnego życia i funkcjonowania w społeczeństwie. Fundacja „Pomóż i Ty” w ramach konkursu „Laptop dla Szkoły”, do którego mogły przystąpić wszystkie zainteresowane szkoły do dnia 30.11.2011 r., ufundowała 3 równorzędne nagrody w postaci wysokiej klasy laptopów przydatnych w edukacji dzieci i młodzieży, które przyznane zostały w trzech kategoriach: szkoła mała (do 150 uczniów), szkoła średnia (151-400 uczniów) i szkoła duża (powyżej 400 uczniów). Konkurs odbył się według zasad, zgodnie z którymi każda szkoła – i mała, i ta największa – mają równe szanse na zdobycie nagrody.

  • Nagrodę w kategorii „Szkoła mała” zdobyła Szkoła Podstawowa w Wesołowie., woj. warmińsko-mazurskie, prowadzone przez Panią dyrektor mgr Małgorzatę REDNYK osiągając współczynnik W = 2757 %.
  • Nagrodę w kategorii „Szkoła średnia” zdobyła Szkoła Podstawowa im. J. Brzechwy w Osolinie reprezentowana przez panią Dyr. Marię Jaskólską, woj. Śląskie osiągając współczynnik W=256,6%

Przepraszamy Państwową Ogólnokształcącą Szkołę Muzyczną I Stopnia im. St. Moniuszki w Katowicach, woj. śląskie, reprezentowana przez Panią dyrektor mgr Alicję Ostrowską-Dorf, za pomyłkę wynikającą z nieprawidłowego wprowadzenia danych do komputera przez pracownika fundacji.

  • Nagrodę w kategorii „Szkoła duża” zdobyła Szkoła Podstawowa im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Dobczycach, woj. małopolskie, reprezentowana przez Pana dyrektora mgr Jana Bartnika, osiągając wynik W = 137,2 %

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy a wszystkim pozostałym Szkołom biorącym udział w akcji gorąco dziękujemy za zaangażowanie i pomoc w przeprowadzeniu zbiórki funduszy na operację i rehabilitację 5-letniego Wiktora Zielińskiego. Sumę środków finansowych pozyskanych w akcji „Szkoło Pomóż i Ty” na rok szkolny 2011/2012 opublikujemy na naszej stronie internetowej www.pomozity.org po zakończeniu roku szkolnego. Wszystkim ofiarodawcom i ludziom dobrego serca serdecznie dziękujemy i życzymy Wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w Nowym 2012 Roku!

Możliwość komentowania została wyłączona.