TWÓJ E-COMMERCE

Prowadzenie sklepu internetowego to bardzo dobry biznes, ale również wielka okazja do integrowania dobroczyńców, którymi z natury są twoi klienci.
Nie chcemy zabierać Ci wiele czasu, dlatego przygotowaliśmy kilka propozycji prostych funkcji dobroczynnych dla twojego sklepu:

Zniżki dzielone na pół

10% zniżki za zapis do newslettera? Od teraz może to być 5% zniżki i 5% darowizny. Kupujący może mieć wybór, a Twoje cele biznesowe i tak zostaną zrealizowane.

Każde wydane 100 zł to 1 zł na fundację

Rabaty to obiektywnie zmniejszenie obrotu, jednak stosujemy je jako koszt przyciągnięcia klientów. Powtarzając je jednak nieustannie, możemy nie wpływać już nimi na decyzje zakupowe, tym bardziej, że konkurencja robi to samo, a porównywarki prędko wskażą gdzie jest najtaniej.

Zrób coś odmiennego! Co jakiś czas uruchom akcję dobroczynną polegającą na przekazaniu części środków z zakupów na fundację Pomóż i Ty. Możemy wspólnie wypracować też jakieś cegiełki, które my dostarczymy abyś dorzucał je do paczek z zamówieniami (spełni to też wtedy cele akcji buy&get). Mamy kilka pomysłów, co może być tą cegiełką.

Zapis na newsletter = darowizna

“Wpłacimy 5 zł na konto Fundacji, jeśli zapiszesz się na newsletter” – to mniejszy koszt, niż 10 zł zniżki na pierwsze zakupy. Może to być akcja tzn. stockowa (w której ustalasz limit 100/1.000/10.000 takich zapisów, a później włącza się twój standardowy bonus).

Fundacja dostawcą leadów?

Jeśli mogą Państwo generować zniżki, to my możemy stać się dostawcą potencjalnych kupujących. Posiadamy ogromną sieć kontaktów B2B. Wtedy, przekażą nam Państwo darowiznę dopiero, gdy odniesiecie z tego zwiększenie sprzedaży.

Tysiące odwiedzających pomozity.org mogą stać się klientami

W sierpniu 2023 r. powstała nowa strona internetowa fundacji, a w niej reprezentatywna sekcja dla Patronów. Linkujemy w niej Państwa logo i przekierowujemy na witrynę waszego sklepu.

Robisz konkursy, loterie i akcje promocyjne?

Zobacz więcej tutaj: AKCJE PROMOCYJNE

Wróć i poznaj pozostałe metody wspierania: POWRÓT