Darmowy program do rozliczenia PIT

2014-03-10Jak możesz pomóc

KRS: 0000 245 254

Uruchom PIT On-Line

 

1% – gdzie rozliczyć

Programy do rozliczenia podatku przez Internet to idealne wyjście dla tych, którzy już docenili funkcjonalne zalety cyberprzestrzeni. Na fali możliwości obsługi konta bankowego za pośrednictwem Internetu, robienia zakupów, wypełniania formularzy i druków zrodziła się także możliwość przeznaczenia 1% naszego podatku na szczytny cel w rozliczeniu PIT przez Internet. Ważne, żeby cel był zgodny z naszymi intencjami i przekonaniem, bo dla kogoś może to oznaczać prawo do zdrowia, szczęścia i sprawności. Nie traćmy wiary w to, że nasz 1 procent może zdziałać tak wiele. Ta niewielka cząstka naszego dochodu to wielka sprawa dla Podopiecznych.

 

Ważna informacja: aby Państwa 1% podatku został spożytkowany zgodnie z Państwa intencją, prosimy kierować wpłaty na ściśle współpracującą z nami Fundację Dzieciom Niepełnosprawnym „Podaruj Uśmiech” KRS 0000245254, której większość Podopiecznych to również Podopieczni Fundacji na Rzecz Osób Niewidomych i Niepełnosprawnych „Pomóż i Ty” działającej w sferze pożytku publicznego, ale nieposiadającej statusu OPP. Status OPP posiada Fundacja Dzieciom Niepełnosprawnym „Podaruj Uśmiech”, a na stronie www w liście Podopiecznych  łatwo można sprawdzić, czy osoba, którą pragną Państwo wesprzeć 1% swojego podatku, należy do grona Podopiecznych fundacji.

 

Dbając o bezpieczeństwo osób odwiedzających nasze strony fundacyjne, udostępniliśmy dla Państwa prosty i bezpieczny program do rozliczenia PIT online, a dla tradycjonalistów formularze PIT do wydruku i odręcznego wypełnienia. Aby uniknąć pomyłek i nieporozumień z prawidłowym numerem KRS, umieściliśmy w formularzach numer KRS zaprzyjaźnionej z nami Fundacji Dzieciom Niepełnosprawnym „Podaruj Uśmiech”: 0000245254 posiadającej status OPP.


Inne artykuły z tej kategorii:
Powrót
Nr konta: MILLENNIUM SA 63 1160 2202 0000 0000 2920 6273