Przekaż 1% podatku przez naszą siostrzaną fundację KRS 0000 245 254:

Darmowy program do rozliczenia PIT

Przekaż 1% naszej organizacji

 

 

Wypełnij bezpłatnie swój PIT przez internet

i przekaż 1% na OPP

 

KRS: 0000 245 254

 

 

Programy do rozliczenia podatku przez Internet to idealne wyjście dla tych, którzy już docenili funkcjonalne zalety cyberprzestrzeni. Na fali możliwości obsługi konta bankowego za pośrednictwem Internetu, robienia zakupów, wypełniania formularzy i druków zrodziła się także możliwość przeznaczenia 1% naszego podatku na szczytny cel w rozliczeniu PIT przez Internet. Ważne, żeby cel był zgodny z naszymi intencjami i przekonaniem, bo dla kogoś może to oznaczać prawo do zdrowia, szczęścia i sprawności. Nie traćmy wiary w to, że nasz 1 procent może zdziałać tak wiele. Ta niewielka cząstka naszego dochodu to wielka sprawa dla Podopiecznych.

 

Ważna informacja: aby Państwa 1% podatku został spożytkowany zgodnie z Państwa intencją, prosimy kierować wpłaty na ściśle współpracującą z nami Fundację Dzieciom Niepełnosprawnym „Podaruj UśmiechKRS 0000 245 254, której większość Podopiecznych to również Podopieczni Fundacji na Rzecz Osób Niewidomych i Niepełnosprawnych „Pomóż i Ty” działającej w sferze pożytku publicznego, ale nieposiadającej statusu OPP. Status OPP posiada Fundacja Dzieciom Niepełnosprawnym „Podaruj Uśmiech”, a na stronie www w liście Podopiecznych  łatwo można sprawdzić, czy osoba, którą pragną Państwo wesprzeć 1% swojego podatku, należy do grona Podopiecznych fundacji.

 

Dbając o bezpieczeństwo osób odwiedzających nasze strony fundacyjne, udostępniliśmy dla Państwa prosty i bezpieczny program do rozliczenia PIT online, a dla tradycjonalistów formularze PIT do wydruku i odręcznego wypełnienia. Aby uniknąć pomyłek i nieporozumień z prawidłowym numerem KRS, umieściliśmy w formularzach numer KRS zaprzyjaźnionej z nami Fundacji Dzieciom Niepełnosprawnym „Podaruj Uśmiech”: 0000 245 254 posiadającej status OPP.

Przekaż 1% naszej organizacji

You may also like these