Akcja Szkoło Pomóż i Ty 2021/22

Szanowna Dyrekcjo, Kochani Nauczyciele, Rodzice, Uczniowie i Przyjaciele Szkoły!

Dziękujemy za wielkie serce i zaufanie jakim obdarzyliście nas biorąc udział w corocznych projektach charytatywnych „Szkoło Pomóż i Ty”. To dzięki Państwu wspólnie niesiemy pomoc od 19 lat naszym podopiecznym i dokonujemy dzięki temu rzeczy niezwykłych.

W świetle tak szczytnego celu pragniemy Państwa zaprosić do udziału w kolejnej edycji akcji charytatywnej Szkoło Pomóż i Ty na rok szkolny 2021/2022, przesyłając w załączeniu pakiet startowy pomocy naukowych-cegiełek.

W tym roku pragniemy wspólnie z Państwem pomóc 10-letniemu Kacprowi Pawłowskiemu. Kiedy Kacper skończył roczek zdiagnozowano u niego dziecięce porażenie mózgowe. Pomimo swojej niepełnosprawności uśmiech towarzyszy mu każdego dnia. Aby Kacper mógł prawidłowo rozwijać się niezbędny jest sprzęt, który pomoże mu w komunikacji, nauce pisania, czytania i mówienia. Wspólnie pomóżmy Kacprowi w zakupie specjalistycznego oprogramowania i komputera, których koszt wynosi około 10 000 zł.

Połączmy pomoc z zabawą! Zapraszamy do udziału w konkursie.

Dla najbardziej zaangażowanych szkół, które dołożą swoją cegiełkę pomocy dla Kacperka i nadeślą w terminie do 30.11.2021 r. zgłoszenie do konkursu, mamy 3 nowoczesne, przydatne w edukacji laptopy. Konkurs Laptop Dla Szkoły, w którym dla różnych szkół są równe szanse na zdobycie nagrody, będzie odbywał się według zasad zamieszczonych w regulaminie. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami konkursu i udziału w naszej akcji. Dodatkowe informacje dostępne są na stronie internetowej www.pomozity.org.

Akcja pomocy na rok szkolny 2021/2022 trwa od 01.09.2021 r. do 14.06.2022 r. W tym czasie każda szkoła może dokonywać zamówień dowolnej ilości cegiełek mailem, faksem lub listownie przy użyciu załączonej Karty Zamówień. Będziemy wdzięczni za każdy datek, jednak sugerujemy aby kwota wsparcia wynosiła 2 zł za jedną cegiełkę. Zebraną darowiznę finansową na rzecz Kacpra Pawłowskiego prosimy przekazać na konto Fundacji:

ING Bank Śląski nr 62 1050 1764 1000 0022 6439 4681 z dopiskiem Akcja Szkoło Pomóż i Ty.

Drodzy nauczyciele pokażcie młodym ludziom jak w prosty sposób można uczynić wiele dobrego dla innych. Dla tych z Państwa, którzy chcą udokumentować swoje działania związane z awansem zawodowym nauczyciela lub dodatkiem motywacyjnym, z radością wystawimy dyplomy potwierdzające udział w naszej akcji.

POMAGAMY JUŻ PONAD ĆWIERĆ WIEKU

Możliwość komentowania została wyłączona.