Przekaż 1% podatku przez naszą siostrzaną fundację KRS 0000 245 254:

Wyniki konkursu „LAPTOP DLA SZKOŁY” w ramach akcji „Szkoło Pomóż i Ty” na rok szkolny 2017/2018

Fundacja na Rzecz Osób Niewidomych i Niepełnosprawnych „Pomóż i Ty” z Gdyni po raz kolejny zorganizowała akcję „Szkoło Pomóż i Ty”, z której dochód przeznaczony zostanie na specjalistyczny sprzęt  do rehabilitacji  tj. aktywny, sportowy wózek inwalidzki dla 17-letniej Oliwii Kielusiak.

 

W odpowiedzi na zaproszenie Fundacji do akcji „Szkoło Pomóż i Ty” włączyło się wiele szkół i placówek oświatowych za co bardzo serdecznie dziękujemy. Dzięki Państwu, tj. Dyrektorom, Gronu Pedagogicznemu, Uczniom, Rodzicom i ich przyjaciołom – Jakub otrzymał ogromną szansę na rehabilitację i możliwość otwarcia drzwi do zewnętrznego świata poprzez kontakt z  naturą.

 

Fundacja „Pomóż i Ty” w ramach konkursu „Laptop dla Szkoły”, do którego mogły przystąpić wszystkie zainteresowane szkoły do dnia 30.11.2017 r., ufundowała 3 równorzędne nagrody w postaci wysokiej klasy laptopów przydatnych w edukacji dzieci i młodzieży, które przyznane zostały w trzech kategoriach: szkoła mała (do 150 uczniów), szkoła średnia (151-400 uczniów) i szkoła duża (powyżej 400 uczniów).  Po raz siódmy  konkurs odbył się według nowych zasad, zgodnie z którymi każda szkoła – i mała, i ta największa – mają równe szanse na zdobycie nagrody.

 

  • Nagrodę w kategorii „Szkoła mała” zdobyła:
   Publiczna Szkoła Podstawowa w Wielkich Oczach im. H. Sienkiewicza, woj. podkarpackie, reprezentowana przez Panią dyrektor mgr Jadwigę Pałczyńską
   osiągając współczynnik W = 2631,58 %

  • Nagrodę w kategorii „Szkoła średnia” zdobyła:
   Szkoła Podstawowa im. H. M. Góreckiego w Czernicy, woj. śląskie, reprezentowana  przez Panią dyrektor mgr Iwonę Witek
   osiągając współczynnik W = 518,13 %

  • Nagrodę w kategorii „Szkoła duża” zdobyła:
   Szkoła Podstawowa nr 6 im. A. Abrahama w Gdyni, woj. pomorskie, reprezentowana przez Panią dyrektor mgr Ewę Andrzejewską
   osiągając współczynnik W = 235,85 %

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, a wszystkim pozostałym Szkołom biorącym udział w akcji gorąco dziękujemy za zaangażowanie i pomoc w przeprowadzeniu zbiórki funduszy na zakup sprzętu do rehabilitacji tj. aktywny, sportowy wózek inwalidzki dla 17-letniej Oliwii Kielusiak.

 

Wszystkim ofiarodawcom i ludziom dobrego serca serdecznie dziękujemy i życzymy Wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w Nowym 2018 Roku!

 

Zarząd Fundacji „Pomóż i Ty”

You may also like these