Przekaż 1% podatku przez naszą siostrzaną fundację KRS 0000 245 254:

Teresa Terlecka potrzebuje systematycznej rehabilitacji aby ograniczyć konsekwencje niepełnosprawności.

Zarząd Fundacji na Rzecz Osób Niewidomych i Niepełnosprawnych „Pomóż i Ty” zwraca się z uprzejmą prośbą o pomoc finansową na rzecz naszej podopiecznej Teresy Terleckiej chorującej na dystrofię mięśniową Duchenne’a powodującą postępujący i nieodwracalny zanik mięśni. Pani Teresa potrzebuje systematycznej rehabilitacji aby spowolnić proces choroby, ponieważ nie wynaleziono jeszcze skutecznej metody leczenia tego schorzenia. Jedynie nowoczesne metody rehabilitacji i zabiegi ortopedycznymi z odpowiednią dietą wspomogą powstrzymanie konsekwencji postępującej nieodwracalnie choroby.

SYSTEMATYCZNA REHABILITACJA TO JEDYNA SZANSA ABY POWSTRZYMAĆ CHOROBĘ

Prosimy o dokonywanie nawet drobnych wpłat na poniższe konto Fundacji: Fundacja na Rzecz Osób Niewidomych i Niepełnosprawnych „Pomóż i Ty”,

81-535 Gdynia, ul. Płocka 5A
„BANK MILLENNIUM S.A. nr 12 1160 2202 0000 0002 0909 8250”
z dopiskiem „Rehabilitacja i sprzęt rehabilitacyjny dla Teresy Terleckiej”

Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy za wszelkie wpłaty dla naszych podopiecznych i jednocześnie zachęcamy do podzielenia się Państwa 1% podatku z naszymi podopiecznymi, którymi opiekuje się również współpracująca z nami Fundacja Dzieciom Niepełnosprawnym „Podaruj Uśmiech” -w zeznaniu podatkowym wystarczy wpisać numer KRS 0000 245 254.

You may also like these