Przekaż 1% podatku przez naszą siostrzaną fundację KRS 0000 245 254:

Stanąć na… nogach

Gdyby tego feralnego dnia Łukaszowi Klimowi ktoś powiedział, żeby jednak został w domu, pewnie by go nie posłuchał. Wędkowanie to jego wielkie hobby. Także czas na wyciszenie i przemyśłenie różnych spraw, czas obcowania z przyrodą. Trudno sobie odmówić czegoś, co się tak bardzo lubi. A jednak, gdyby „coś” go ostrzegło, może zostałby w domu?
Stało się inaczej. Podczas wędkowania pechowo zahaczył wędką o drut lini wysokiego napięcia. W wyniku porażemia prądem stracił noge.

Łukasz w tym roku zdaje maturę. Pasjonuje go informatyka, marzy o studiach w tym kierunku. Jest zdolny. Chciałby żyć i studiować jak wszyscy jego koledzy z klasy maturalnej i dlatego potrzebuje „inteligentnej” protezy nogi. Niestety, koszt takiej protezy –około 6 tyś EURO – znacznie przekracza możliwosci finansowe rodziców Łukasza. Dlatego z całego serca proszą oni o pomoc dla swojego syna wszystkich ludzi dobrej woli.

Liczy się każdy grosz!

Drodzy ofiarodawcy-sponsorzy!!!

Pragniemy poinformować Państwa iż Łukasz otrzymał protezę, o której razem z rodziną marzył. Dzięki Państwa pomocy jego marzenie się spełniło za co z całego serca wszystkim ofiarodawcom serdecznie razem z Łykaszem i jego rodziną

DZIĘKUJEMY.

You may also like these

No Related Post