Przekaż 1% podatku przez naszą siostrzaną fundację KRS 0000 245 254:
job

Spełnij marzenia Różyczki

jobRóżyczka ma 3 latka, urodziła się bez jednej nóżki. Jest mądrą i wesołą dziewczynką lubiącą bawić się z rówieśnikami. Pragnie z nimi biegać, skakać, chodzić na spacerki. Gdy widzi biegające dzieci w jej oczkach pojawiają się łzy. Bardzo cieszy ją myśl, że kiedyś będzie miała drugą nóżkę i będzie biegać, skakać z dziećmi, że spełni się największe marzenie. Pomóżmy spełnić marzenia Różyczki i dać jej to czego pragnie najbardziej – pełnej radości z życia. Koszt protezy zdecydowanie przerasta możliwości finansowe rodziny.

SZCZĘŚCIE TO ZNACZY POMÓC I SPEŁNIĆ MARZENIA

Tuż przed świętami Wielkiej Nocy Różyczka otrzymała wymarzoną protezę, na której od razu potrafiła się bez kłopotu poruszać. Od chwili zaopatrzenia w protezę Różyczka stała się bardzo samodzielna, nie chce korzystać z pomocy rodziców i intensywnie ćwiczy chodzenie podczas codziennych spacerów i zabaw.
Dzięki Państwa nieocenionej pomocy spełniliśmy marzenie Róży, która dzięki protezie stanie się samodzielna, będzie mogła prawidłowo się rozwijać, rozpocząć niebawem naukę w szkole ale przede wszystkim jak każde zdrowe dziecko, będzie mogła bawić się beztrosko z rówieśnikami i w pełni cieszyć się pięknem otaczającego ją świata.
 
job1             job2          job3          job4

You may also like these

No Related Post