Przekaż 1% podatku przez naszą siostrzaną fundację KRS 0000 245 254:
maternicka

Rehabilitacja Magdy Maternickiej

maternickaMagda urodziła się z dziecięcym porażeniem mózgowym, które powoduje m.in. ogromne kłopot z poruszaniem się. Aby mogła samodzielnie funkcjonować i wykonywać najprostsze codzienne czynności potrzebuje stałej, intensywnej rehabilitacji. Niestety sytuacja materialna rodziny nie pozwala na pokrycie drogich zabiegów leczniczych.

Magdalena mimo swojej niepełnosprawności ukończyła socjologię na Uniwersytecie Gdańskim, aktywnie działa na rzecz osób dotkniętych inwalidztwem. Dzięki Państwa pomocy jej życie może ulec znacznej poprawie. Magda otrzyma od Państwa szansę na sprawne funkcjonowanie w życiu codziennym i będzie mogła stawiać czoła wszelkim trudnościom związanym z jej chorobą.

Fundacja na Rzecz Osób Niewidomych i Niepełnosprawny „Pomóż i Ty” wspiera leczenie i rehabilitację chorych, pokrzywdzonych przez los osób. Jeżeli zdecydują się Państwo na udzielenie Magdzie wsparcia, nawet najdrobniejsze wpłaty prosimy kierować na podane niżej konto Fundacji. Gorąco dziękujemy za każdą wpłatę.

„Człowiek tyle jest wart ile może dać innym”

Fundacja na Rzecz Osób Niewidomych i Niepełnosprawnych

”Pomóż i Ty”, 81-535 Gdynia, ul. Płocka 5A

nr konta: Millennium S.A. 63 1160 2202 0000 0000 2920 6273

„koniecznie z dopiskiem „Rehabilitacja Magdy Maternickiej”

You may also like these

No Related Post