Przekaż 1% podatku przez naszą siostrzaną fundację KRS 0000 245 254:
perkowski

Protezy kończyn dolnych dla Jarosława Perkowskiego

perkowskiJarosław Perkowski (ur. 1961 r.) w 1991 roku uległ poważnemu wypadkowi, w następstwie którego stracił obie kończyny dolne powyżej kolan. Obecnie Jarosław porusza się za pomocą wózka inwalidzkiego. Aby mógł samodzielnie i sprawnie funkcjonować w społeczeństwie powinien zostać zaopatrzony w modularne protezy nóg. Koszt obu protez to około 150.000,00 PLN. Niestety sytuacja materialna Jarosława i jego rodziny nie pozwala na zakup protez.
Jarosław jest miłym, pogodnym człowiekiem, którego największym marzeniem jest uzyskanie większej sprawności i niezależności. Jako były pracownik kolei interesuje się nowymi technologiami i zastosowaniami w kolejnictwie. Korzysta z internetu, który jest obecnie głównym źródłem informacji i pozwala zachować kontakt ze światem. Dzięki Państwa pomocy jego życie może ulec znacznej poprawie. Jarosław będzie miał szansę żyć i funkcjonować, jak każdy zdrowy człowiek.
Fundacja na Rzecz Osób Niewidomych i Niepełnosprawnych „Pomóż i Ty” wspiera leczenie i rehabilitację chorych, pokrzywdzonych przez los osób. Jeżeli zdecydują się Państwo na udzielenie wsparcia nawet najdrobniejsze wpłaty prosimy kierować na podane niżej konto Fundacji. Z góry gorąco dziękujemy za każdą wpłatę

„Człowiek tyle jest wart ile może dać innym”

Fundacja na Rzecz Osób Niewidomych i Niepełnosprawnych

”Pomóż i Ty”, 81-535 Gdynia, ul. Płocka 5A

 

nr konta: Millennium S.A. 63 1160 2202 0000 0000 2920 6273

„koniecznie z dopiskiem „Protezy kończyn dolnych dla Jarosława Perkowskiego”

You may also like these

No Related Post