Przekaż 1% podatku przez naszą siostrzaną fundację KRS 0000 245 254:

Podarujmy życie Łukaszowi

21 – letni Łukasz Osica potrzebuje Państwa pomocy w walce z nowotworem szczęki. Leczenie zastosowane w Polsce nie przyniosło efektów a liczne chemioterapie tak utrudniły życie, że nie mógł kontynuować wymarzonych studiów pedagogicznych na Uniwersytecie Warszawskim.
Jedynym ratunkiem w walce o życie jest usunięcie oka, kości policzkowej i rekonstrukcja twarzy po operacji, ale polscy onkolodzy nie podjęli się tak specjalistycznej operacji. Jedyną szansą dla Łukasza jest operacja w klinice Huston w USA. Koszt tej operacji kształtuje się w okolicach 200.000,00 USD.

Informujemy Państwa, iż Łukasz przeszedł już operację wyłuskania nowotworu w klinice w Houston i najprawdopodobniej będzie poddany radioterapii lub chemioterapii. Łukasz czeka w tej sprawie na opinię lekarzy a przede wszystkim na diagnozę czy nowotwór został usunięty w całości i nie będzie przerzutów. Po tych konsultacjach zostaną podjęte dalsze decyzje co do szczegółowego leczenia Łukasza. Jeszcze nie udało się nam pozyskać całej potrzebnej kwoty, dlatego też zwracamy się do wszystkich ludzi dobrej woli o dalsze wsparcie naszej inicjatywy. Z góry gorąco dziękujemy.

SZCZĘŚCIE TO ZNACZY POMÓC I SPEŁNIĆ MARZENIA

Prosimy o dokonywanie nawet drobnych wpłat na na poniższe konto Fundacji: 
Fundacja na Rzecz Osób Niewidomych i Niepełnosprawnych
”Pomóż i Ty”, 81-535 Gdynia, ul. Płocka 5A

BANK MILLENNIUM S.A. nr 63 11602202 00000000 29206273 z dopiskiem
”Operacja lewej strony twarzy Łukasza Osica”

You may also like these

No Related Post