Przekaż 1% podatku przez naszą siostrzaną fundację KRS 0000 245 254:
hbi

Mecenasi

Spółka NC Koperty rozpoczęła swoją działalność w Polsce w 1992 roku. Należymy do MAYER-KUVERT-network, grupy zajmującej I miejsce w Europie w produkcji i dystrybucji kopert oraz materiałów służących do opakowania korespondencji. Dzięki doświadczeniom i zdobytym umiejętnościom stworzyliśmy profesjonalną organizację, która dostarcza koperty do wielu polskich jak i zagranicznych odbiorców. Nasza praca i zaangażowanie zaowocowało osiągnięciem silnej pozycji oraz posiadanym dużym udziałem w polskim rynku kopertowym. Sukces zawdzięczamy, między innymi stałemu doskonaleniu naszych umiejętności, podnoszeniu kwalifikacji zawodowych kadry menedżerskiej i produkcyjnej, rozszerzaniu linii oferowanych produktów.

W relacji z Klientami zawsze jesteśmy bezpośredni, otwarci, nastawieni na pomoc służącą zaspokojeniu potrzeb naszych partnerów.

ROIExperts

Jesteśmy agencją ROIExperts – zajmującą się doradztwem działań w internecie, czyli m.in. tworzeniem, optymalizacją i prowadzeniem kampanii AdWords oraz optymalizacją stron internetowych w wyszukiwarkach. Naszym zadaniem jest dostarczanie najlepszych rozwiązań marketingu internetowego. Głównie zajmujemy się działaniami zwiększającymi konwersje i zwrot z inwestycji. Działamy aktywnie na rynku reklamy w wyszukiwarce i social mediach już od 8 lat. Optymalizujemy kampanie Adwords, analizujemy statystyki w Analytics by zapewnić swoim klientom najwyższy zwrot z inwestycji w reklamę.

POL_MOSG_logo


Morski Oddział Straży Granicznej im. płk. Karola Bacza – jeden z dziesięciu oddziałów Straży Granicznej. Swoją siedzibę ma w Gdańsku, a zasięgiem sięga od polsko-niemieckiej granicy w Świnoujściu po granicę z Rosją. Do zadań MOSG należy przede wszystkim ochrona granicy morskiej i kontrola ruchu granicznego. Poza tym funkcjonariusze zajmują się zwalczaniem zorganizowanej przestępczości i niedopuszczeniem do przemytu ludzi, narkotyków oraz innych towarów w przejściach granicznych oraz na granicy morskiej. Ponadto do zadań należy wykrywanie przestępstw i wykroczeń granicznych oraz ściganie ich sprawców; zapewnienie bezpieczeństwa i porządku publicznego; zabezpieczenie interesów ekonomicznych RP na polskich obszarach morskich; wykrywanie zanieczyszczeń środowiska na morzu i ustalanie ich sprawców oraz udział w akcjach ratowania życia na morzu.

romar


Moja firma L.P.W. „ROMAR” prowadzi sprzedaż sprzętu rehabilitacyjnego i medycznego  podejmując jako wyzwanie, współpracę z fundacją „Pomóż i Ty” oraz „Podaruj Uśmiech”  staram się aby każdy człowiek, który trafi do mojej firmy był w pełni zadowolony oraz pewny iż otrzyma profesjonalny  sprzęt, który umożliwi mu normalne funkcjonowanie w przeróżnych życiowych sytuacjach. Moja dewiza to Pełne usatysfakcjonowanie klienta. Zapewniam profesjonalną i fachową obsługę.

sroda


Kancelaria Środa zajmuje się tłumaczeniem i redakcją tekstów. Tłumaczymy: Materiały promocyjne i marketingowe, dokumentację korporacyjną, teksty medyczne, teksty finansowe, teksty prawnicze, proofreading, editing, prezentacje (PPT, PPS), strony internetowe, telekonferencje, tłumaczenia ustne, tłumaczenia przysięgłe. Więcej na: sroda.com.pl

Firma VIGO-Ortho Polska sp. z o.o. w ramach współpracy z Fundacją wykonuje nowoczesny sprzęt ortotyczno-ortopedyczny na preferencyjnych warunkach. Ponadto udziela w swoich placówkach nieodpłatnych konsultacji dla podopiecznych Fundacji, jak również przygotowuje ekspertyzy, opinie oraz oferty zaopatrzenia ortopedycznego.

Jesteśmy firmą spedycyjną i agencją celną. Organizujemy międzynarodowy transport morski, lądowy i lotniczy towarów. Dodatkowo dokonujemy odprawy celne oraz magazynujemy ładunki.

Przedsiębiorstwo spedycji międzynarodowej Prime Logistics Sp. z o.o. Dzięki zatrudnieniu zespołu doświadczonych specjalistów z takich obszarów, jak spedycja morska, logistyka magazynowa, czy sprawy celne,jesteśmy w stanie świadczyć usługi najwyższej jakości. Odprawy celne dokonywane są przez Prime Logistics w oparciu o wszystkie dostępne procedury, a spedycja międzynarodowa obejmuje niemal wszystkie kierunki geograficzne.


2IT.PL Firma LOGON powstała w 1992 roku i od samego początku była ukierunkowana na specjalistyczną i profesjonalną obsługę podmiotów gospodarczych w zakresie doradztwa i sprzedaży rozwiązań oraz usług informatycznych. Kilkanaście lat doświadczeń i ciągłej współpracy z producentami sprzętu czy oprogramowania, pozwala nam na dobór optymalnych rozwiązań i przedstawienie oferty najwyższej jakości. Zapewniamy też naszym Klientom wsparcie posprzedażowe. www.2it.pl

fotolia

Fotolia by Adobe oferuje ponad 76 mln obrazów, grafik wektorowych oraz plików wideo dostępnych na licencji royalty-free. Założony w 2004 roku, serwis Fotolia dostarcza profesjonalne, wysokiej jakości oraz łatwo dostępne obrazy, których cena zaczyna się od 0,54 zł za pojedynczy obraz. Pliki są wolne od ograniczeń czasowych i geograficznych. Jako międzynarodowy dostawca serwis Fotolia oferuje najwyższej jakości obrazy różnorodnym klientom – zarówno dużym agencjom kreatywnym, prasie oraz wydawnictwom, jak i małym jednoosobowym firmom. Od stycznia 2015 roku Fotolia jest częścią rodziny Adobe. Więcej informacji można uzyskać pod adresem pl.fotolia.com lub na portalach: Facebook, Twitter, Google+ oraz na blogu Fotolia.

MARCOPOL – od ponad dwudziestu lat firma MARCOPOL jest wiodącym producentem śrub i wkrętów oraz dystrybutorem elementów złącznych w Polsce. W swojej ofercie mają m.in: śruby, wkręty, gwoździe, nity, nakrętki, podkładki, wkręty, złącza meblowe, zamocowania i łączniki budowlane, liny, łańcuchy, opaski i obejmy, piły tarczowe, artykuły ścierne i narzędzia.


Karo – oferuje kartki, pocztówki świąteczne i okolicznościowe dla firm oraz osób prywatnych.


C. Hartwig Gdynia S.A. – przedmiotem działalności firmy jest świadczenie usług spedycyjnych i transportowych w zakresie obsługi międzynarodowych obrotów towarowych w kraju i za granicą, z uwzględnieniem wszystkich gałęzi transportu i kierunków geograficznych w eksporcie, imporcie i tranzycie.


SIÓDEMKA Przesyłki Expresowe – Siódemka od paru lat świadczy usługi kurierskie w zakresie przesyłek loklanych, krajowych i zagranicznych. Rozbudowana sieć lokalnych przedstawicielstw, system informatyczny oraz dobrze wyszkolona kadra to tylko niektóre elementy sukcesu Siódemki.


IVO Software – zamiarem firmy jest opracowywanie rozwiązań wykorzystujących algorytmy syntezy mowy stosowane między innymi w celu umożliwienia pracy z komputerem osobie niewidomej. Popularyzuje technikę sztucznej inteligencji oraz mowę ludzką jako interfejs komunikacji z komputerem.


Ogólnopolska Baza Zakładów Pracy Chronionej. Zamysłem bazy jest promowanie Zakładów Pracy Chronionej, jak również umożliwienie innym przedsiębiorstwom szybkiego dotarcia do nich i podjęcia współpracy.


Wydawnictwo Prawnicze LexisNexis jest międzynarodowym liderem elektronicznych publikacji prawniczych oraz czołowym, wydawcą podręczników akademickich, przeznaczonych dla studentów wydziałów prawa oraz wyższych szkół ekonomii, zarządzania i biznesu.


WZ Eurocopert Sp. z o.o. zajmuje czołowe miejsce wśród producentów kopert w Polsce. Oprócz podstawowej produkcji, spółka prowadzi również działalność poligraficzną oraz świadczy usługi mailingowe.


Firma EACTIVE wiemy jak z Wrocławia specjalizuje się w pozycjonowaniu stron internetowych w formule KOP = stabilne pozycje. EACTIVE wiemy jak działa na rynku marketingu internetowego od 2000 roku, natomiast pozycjonowaniem zajmuje się od 2004 roku. Jako jedyna firma w branży oferuje pozycjonowanie w swoim własnym standardzie KOP = stabilne pozycje. To najnowsze rozwiązanie wrocławskiej firmy bazuje przede wszystkim na zdobytym 10-letnim doświadczeniu oraz wiedzy.


Harpo to firma z misją tworzenia ambitnych i nowoczesnych rozwiązań dla osób niepełnosprawnych w oparciu o technologie elektroniczne i informatyczne. Jesteśmy producentem i dystrybutorem sprzętu rehabilitacyjnego dla osób niewidomych i słabo widzących (urządzenia i oprogramowanie brajlowskie, powiększające, lektorskie), sprzętu wspomagającego komunikację
( specjalistyczne myszy i klawiatury, komunikatory oraz oprogramowanie wspomagające komunikację alternatywną).

You may also like these

No Related Post