Przekaż 1% podatku przez naszą siostrzaną fundację KRS 0000 245 254:

Licytacja oficjalnej piłki Mistrzostw Euro z podpisami polskiej reprezentacji.

W dniu 9 czerwca podczas pikniku footballowego z okazji otwarcia mistrzostw EURO 2012 zorganizowanego przez firmę Travel and Action.pl odbyła się licytacja oficjalnej piłki Mistrzostw Euro z podpisami  polskiej reprezentacji. W trakcie licytacji zebrano kwotę 2 600 zł, którą przekazano na konto na którym gromadzone są środki na zakup Aparatu słuchowego dla naszego podopiecznego Mateusza.  
Mateusz jest niepełnosprawny od urodzenia. Jeszcze kilkanaście lat temu jego stan zdrowia był bardzo ciężki, nie rokujący poprawy. Rodzice włożyli wiele starań i wykorzystali wszelkie środki aby polepszyć stan zdrowia syna, dzięki czemu w wieku 11 lat postawił on pierwsze samodzielne kroki. Aparat słuchowy, którego koszt 21 154 zł znacznie przekracza możliwości finansowe rodziny Mateusza, umożliwi szybszy rozwój i komunikację z otoczeniem w ramach rehabilitacji.
Zarząd Fundacji na Rzecz Osób Niewidomych i Niepełnosprawnych ”POMÓŻ I TY”  serdecznie dziękuje  Państwu  za udział w akcji na rzecz 26-letniego Mateusza Jędrycha, który cierpi na głębokie obustronne uszkodzenie słuchu.

You may also like these

No Related Post