Przekaż 1% podatku przez naszą siostrzaną fundację KRS 0000 245 254:

KURSY JĘZYKOWE I WARSZTATY ROZWOJOWE ONLINE DLA OSÓB Z DYSFUNKCJĄ WZROKUKURSY JĘZYKOWE I WARSZTATY ROZWOJOWE ONLINE DLA OSÓB Z DYSFUNKCJĄ WZROKU
Trwa rekrutacja do drugiej edycji bezpłatnego projektu szkoleniowego online „Młodzi Sprawni Językowo”. Do udziału w projekcie zapraszamy osoby w wieku 14-45 lat zamieszkałe w miejscowościach do 30 tysięcy mieszkańców, które chcą poprawić swoją znajomość języka obcego oraz wzmocnić kompetencje miękkie. Uczestnicy wezmą udział w kursach języka angielskiego lub hiszpańskiego. Zajęcia będą się odbywać dwa razy w tygodniu po 90 minut w podziale na grupy według poziomu zaawansowania. Celem kursu jest podniesienie kompetencji językowych w klasyfikacji A1, C2. Podczas zajęć skorzystamy z materiałów dostosowanych do potrzeb osób z dysfunkcją wzroku.
Warsztaty rozwojowe będą prowadzone przez coacha i obejmą następujący zakres tematyczny: samoświadomość, poczucie własnej wartości i umiejętność pracy w zespole. Uczestnicy poznają też efektywne sposoby na radzenie sobie ze stresem co pozwoli im z większą łatwością podejmować wyzwania życiowe i osobiste. Zajęcia odbywać się będą w małych grupach na platformie Zoom. Zapewnimy wstępne szkolenie informatyczne oraz wsparcie techniczne w trakcie projektu.
Planowany termin rozpoczęcia zajęć – 13.09.2021 r.
Dla osób zainteresowanych w dniu 26.08.2021 r. o godz. 17.00 poprowadzimy live na profilu fundacji na Facebooku. Serdecznie zapraszamy.
Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie projektu.
Projekt finansowany jest ze środków Fundacji PZU.

You may also like these