Kamil Dominiak potrzebuje pomocy w zakupie sprzętu do edukacji

2014-06-06Artykuł - podopieczni

Zarząd Fundacji Na Rzecz Osób Niewidomych i Niepełnosprawnych “Pomóż i TY” zwraca się z uprzejmą prośbą o pomoc finansową na rzecz naszego podopiecznego. 17-letni Kamil Dominiak od urodzenia zmaga się z czterokończynowym dziecięcym porażeniem mózgowym. Kamil jest pogodnym, chętnym do działania i otwartym na ludzi chłopcem. Mimo ogromnych ograniczeń motorycznych nieustannie chce się rozwijać i realizować swoje marzenia. Kamilem na co dzień opiekuje się jego mama – chłopiec nie siedzi i nie porusza się samodzielnie, każdego dnia jest podawany intensywnej rehabilitacji psychoruchowej, jeździ na turnusy rehabilitacyjne. Dzięki zaangażowaniu rodziny w rozwój Kamila stan chłopca ma szansę się poprawić. Choroba sprawiła jednak, iż Kamil ma problem z komunikacją – nie może się swobodnie wypowiadać, artykułować swoich myśli – kontaktuje się z bliskimi jedynie za pomocą kilku słów i gestów.

 

POMÓŻMY KAMILOWI W REHABILITACJI

 

Prosimy o dokonywanie nawet drobnych wpłat na poniższe konto Fundacji:
Fundacja Na Rzecz Osób Niewidomych i Niepełnosprawnych ”Pomóż i TY”,
81-535 Gdynia, ul. Płocka 5A

„BANK MILLENNIUM S.A. nr 63 1160 2202 0000 0000 2920 6273”
z dopiskiem „Rehabilitacja i sprzęt rehabilitacyjny dla Kamila Dominiak”

 

Na powyższe konto darczyńcy mogą przekazywać darowizny finansowe, jak również środki pochodzące z 1% należnego podatku. Zgodnie z aktualnymi przepisami w chwili składania do Urzędu Skarbowego rocznego zeznania podatkowego, wystarczy wskazać numer KRS 0000 245 254 i w rubryce “dodatkowe adnotacje” wpisać „PCEye GO dla Kamila Dominiak”, a Urząd Skarbowy przekaże kwotę 1% podatku na rachunek bankowy Fundacji „Podaruj Uśmiech”.

 

Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy za wszelkie wpłaty dla naszych podopiecznych i podzielenie się Państwa 1% podatku.

Udostępnij


Inne artykuły z tej kategorii:
Powrót
 • Facebook

 • Wielkość tekstu

 • Darowizny

  Przekaż darowiznę na rzecz naszych podopiecznych

  Tytuł przelewu:
  Darowizna na rzecz fundacji: Pomóż i Ty
  Uwagi:
  Kwota przelewu:
  gr
 • Akcja dobroczynna

 • Dobroczynne.pl

  Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszej strony:

  dobroczynne.pl

  Można tam zamówić wiele pomocy naukowych, kartki świąteczne czy inne gadżety wspierając tym samym naszych podopiecznych.

 • KRS: 0000 037 117

 • Najnowsze wpisy

 • Linki

  Podaruj Uśmiech 1%

  Centrum Rehabilitacji Podaruj Uśmiech

 • Wspierają nas

Nr konta: MILLENNIUM SA 63 1160 2202 0000 0000 2920 6273
Mała kwota - wielka sprawa. Zrób przelew.