Przekaż 1% podatku przez naszą siostrzaną fundację KRS 0000 245 254:

Żegnamy naszego podopiecznego Łukasza Osicę

Dnia 09.01.2008 r. odszedł od nas w młodym wieku nasz podopieczny Łukasz Osica. Mimo starań lekarzy i wykorzystania wszelkich dostępnych metod leczenia nie zdołał on pokonać choroby. Zarząd Fundacji ”Pomóż i Ty” pragnie złożyć rodzinie oraz najbliższym Łukasza najszczersze wyrazy współczucia. 
Jednocześnie składamy na ręce wszystkich darczyńców którzy wspierali leczenie Łukasza podziękowanie, gdyż właśnie dzięki Państwa wsparciu Łukasz miał szansę wykorzystać możliwości współczesnej medycyny w ratowaniu swojego zdrowia i życia.
Ceremonia pogrzebowa odbyła się w Warszawie dnia 12.01.2008 r.

Łukasz Osica podjął się walki z nowotworem szczęki. Leczenie zastosowane w Polsce nie przynosiło efektów a liczne chemioterapie tak utrudniły życie, że nie mógł kontynuować wymarzonych studiów pedagogicznych na Uniwersytecie Warszawskim. Jedynym ratunkiem w walce o życie było usunięcie lewego oka, kości policzkowej i rekonstrukcja twarzy po operacji. Polscy onkolodzy nie podjęli się tak specjalistycznej operacji. Łukasz przeszedł operację wyłuskania nowotworu w klinice Houston w USA.

You may also like these

No Related Post