Przekaż 1% podatku przez naszą siostrzaną fundację KRS 0000 245 254:

Dobroczynne Święta 2020 – Charytatywne kartki bożonarodzeniowe

     Fundacja na Rzecz Osób Niewidomych i Niepełnosprawnych „Pomóż i Ty” kieruje do Państwa gorące podziękowania za dotychczasowe wsparcie w świątecznych akcjach charytatywnych. Dzięki zaangażowaniu w poprzednich akcjach mogliśmy pomóc naszym podopiecznym, m.in. Nikoli Nowak, Marcinowi Malinowskiemu, Dariuszowi Stachyra, Danielowi Czerniak. Ponownie licząc na Państwa gorące serce, zwracamy się o pomoc dla 18-letniego Bartka Chrzan, która od urodzenia choruje na dziecięce porażenie mózgowe.

Dzięki ćwiczeniom i intensywnej rehabilitacji Bartek niweluje wzmożone napięcie mięśniowe. Specjalistyczny sprzęt rehabilitacyjny tj. rowerowózek ułatwi podróżowanie z najbliższymi i ukoi niepokój poprzez kontakt z naturą. Koszt takiego sprzętu to około 15 000 zł, dlatego od ofiarności i wrażliwości ludzi zależeć będzie ułatwienie Bartkowi rehabilitacji wspomagającej jego rozwój i otwarcie drzwi do zewnętrznego świata.
Przesyłając załączony przykładowy pakiet karnetów – cegiełek, z których dochód przeznaczony zostanie na specjalistyczny sprzęt – tj. rowerowózek dla Bartka, prosimy o wsparcie naszej akcji.
Wysyłając naszą kartkę z życzeniami na Boże Narodzenie skierowanymi do swoich bliskich, dadzą Państwo jednocześnie wspaniały przykład otwartości i wrażliwości na potrzeby społeczne poprzez pomoc Bartka.
Będziemy wdzięczni za darowiznę w wysokości 99 zł za przesłany komplet karnetów, jednakże do Państwa należy decyzja jaką kwotę przekażą Państwo dla Bartka na konto Fundacji: BANK MILLENNIUM S.A. nr
63 1160 2202 0000 0000 2920 6273 z dopiskiem: „rowerowózek dla Bartka„.
Ponadto serdecznie zapraszamy do składania zamówień na dowolną ilość karnetów, których jest kilkanaście wzorów. Zamówienia można składać drogą mailową na adres [email protected], faksem: 58 663-81-41 lub za pośrednictwem strony www.dobroczynne.pl gdzie znajdą Państwo aktualne wzory proponowanych karnetów – cegiełek. Karnety zawierają życzenia świąteczne i mogą je Państwo rozesłać do swoich kontrahentów, rodziny oraz znajomych, wzbogacając jednocześnie swój wizerunek jako świadomego sponsora. Na pisemny wniosek Darczyńcy przesyłamy potwierdzenie wpłaty darowizny, którą można odliczyć od osiągniętego w ciągu roku dochodu, zgodnie z ustawą o podatku dochodowym od osób prawnych do 10% lub osób fizycznych do 6%.
Fundacja na Rzecz Osób Niewidomych i Niepełnosprawnych „POMÓŻ i TY” jest organizacją pozarządową zarejestrowaną 22 marca 1995 r.. Fundacja „Pomóż i Ty” działa w sferze pożytku publicznego, zgodnie z ustawą z dnia 24 kwietnia 2003 r. „O działalności pożytku publicznego i wolontariacie”. 
Łączymy wyrazy szacunku i z góry gorąco dziękujemy za okazaną pomoc i zrozumienie nie tylko w imieniu własnym, ale przede wszystkim w imieniu Bartka i jego Rodziny.

 

                                                                                                                             Z poważaniem,

Zarząd Fundacji „Pomóż i Ty”

Nawet skromna pomoc jest zawsze lepsza od wielkiego współczucia

Władysław Loranc

Do pobrania:

List przewodni akcji Dobroczynne Święta 2020

Wzory życzeń

 

——————————————————————————————————————————————————————

You may also like these