Przekaż 1% podatku przez naszą siostrzaną fundację KRS 0000 245 254:

Dobroczynne Święta 2019 – Charytatywne kartki bożonarodzeniowe

     Fundacja na Rzecz Osób Niewidomych i Niepełnosprawnych „Pomóż i Ty” kieruje do Państwa gorące podziękowania za dotychczasowe wsparcie w świątecznych akcjach charytatywnych. Dzięki zaangażowaniu w poprzednich akcjach mogliśmy pomóc naszym podopiecznym, m.in. Marcinowi Malinowskiemu, Dariuszowi Stachyra, Danielowi Czerniak, Jakubowi Nowakowskiemu. Ponownie licząc na Państwa gorące serce, zwracamy się o pomoc dla 5-letniej Nikoli Nowak, która od urodzenia choruje na dziecięce porażenie mózgowe.

Niedowład kończyn dolnych utrudnia motoryczność Nikoli jednak nie poddaje się ćwicząc mięśnie i utrzymanie prawidłowej postawy ciała w chodziku z funkcją pionizacji. To najlepsza forma stymulacji jej rozwoju w domu, ale potrzebuje specjalnego multifunkcjonalnego inwalidzkiego wózka spacerowego aby poznawać świat i obdarzać innych uśmiechem. Specjalny wózek multifunkcyjny Stingray ułatwi bezpieczne poruszanie się poza domem. Koszt takiego sprzętu to około 12 000 zł, dlatego od ofiarności i wrażliwości ludzi zależeć będzie umożliwienie Nikoli poznanie zewnętrznego świata.
Przesyłając załączony przykładowy pakiet karnetów – cegiełek, z których dochód przeznaczony zostanie na specjalistyczny sprzęt – specjalny wózek multifunkcyjny Stingray dla Nikoli, prosimy o wsparcie naszej akcji.
Wysyłając naszą kartkę z życzeniami na Boże Narodzenie skierowanymi do swoich bliskich, dadzą Państwo jednocześnie wspaniały przykład otwartości i wrażliwości na potrzeby społeczne poprzez pomoc Nikoli.
Będziemy wdzięczni za darowiznę w wysokości 99 zł za przesłany komplet karnetów, jednakże do Państwa należy decyzja jaką kwotę przekażą Państwo dla Nikoli na konto Fundacji: BANK MILLENNIUM S.A. nr
63 1160 2202 0000 0000 2920 6273 z dopiskiem: wózek multifunkcyjny Stingray dla Nikoli Nowak.
Ponadto serdecznie zapraszamy do składania zamówień na dowolną ilość karnetów, których jest kilkanaście wzorów. Zamówienia można składać drogą mailową na adres [email protected], faksem: 58 663-81-41 lub za pośrednictwem strony www.dobroczynne.pl gdzie znajdą Państwo aktualne wzory proponowanych karnetów – cegiełek. Karnety zawierają życzenia świąteczne i mogą je Państwo rozesłać do swoich kontrahentów, rodziny oraz znajomych, wzbogacając jednocześnie swój wizerunek jako świadomego sponsora. Na pisemny wniosek Darczyńcy przesyłamy potwierdzenie wpłaty darowizny, którą można odliczyć od osiągniętego w ciągu roku dochodu, zgodnie z ustawą z dnia 15 lutego 1992 r. o podatku dochodowym od osób prawnych (Dz. U. z 2011 r. Nr 74, poz. 397, z późn. zm.).
Fundacja na Rzecz Osób Niewidomych i Niepełnosprawnych „POMÓŻ i TY” jest organizacją pozarządową zarejestrowaną 22 marca 1995 r.. Fundacja „Pomóż i Ty” działa w sferze pożytku publicznego, zgodnie z ustawą z dnia 24 kwietnia 2003 r. „O działalności pożytku publicznego i wolontariacie” (Dz.U. z 2010 r. Nr 234, poz. 1536).
Łączymy wyrazy szacunku i z góry gorąco dziękujemy za okazaną pomoc i zrozumienie nie tylko w imieniu własnym, ale przede wszystkim w imieniu Nikoli i jej Rodziny.

 

                                                                                                                             Z poważaniem,

Zarząd Fundacji „Pomóż i Ty”

Nawet skromna pomoc jest zawsze lepsza od wielkiego współczucia

Władysław Loranc

Do pobrania:

List przewodni akcji Dobroczynne Święta 2019

Wzory życzeń

 

——————————————————————————————————————————————————————

Zarząd Fundacji na Rzecz Osób Niewidomych i Niepełnosprawnych „Pomóż i Ty” uprzejmie dziękuje wszystkim Darczyńcom za pomoc finansową udzieloną naszej podopiecznej Nikoli Nowak w ramach tegorocznej akcji charytatywnej „DOBROCZYNNE ŚWIĘTA 2019”. To dzięki Państwa pomocy, poprzez zakup specjalistycznego sprzętu tj. specjalny wózek multifunkcyjny Stingray, mogliśmy spełnić marzenie rodziców Nikoli. Państwa ogromne wsparcie i życzliwość sprawiły, że ofiarowaliśmy  jeden z najpiękniejszych prezentów gwiazdkowych umożliwienie poznania Nikoli zewnętrznego świata.

                                                            Z poważaniem, 

                                                                                  Zarząd Fundacji „Pomóż i Ty”

 

You may also like these