Przekaż 1% podatku przez naszą siostrzaną fundację KRS 0000 245 254:

Dobroczynne Święta 2018 – Charytatywne kartki bożonarodzeniowe

Fundacja na Rzecz Osób Niewidomych i Niepełnosprawnych „Pomóż i Ty” kieruje do Państwa gorące podziękowania za dotychczasowe wsparcie w świątecznych akcjach charytatywnych. Dzięki zaangażowaniu w poprzednich akcjach mogliśmy pomóc naszym podopiecznym, m.in. Dariuszowi Stachyra, Danielowi Czerniak, Jakubowi Nowakowskiemu, Kamilowi Dominiak. Ponownie licząc na Państwa gorące serce, zwracamy się o pomoc dla 21-letniego Marcina Malinowskiego, który od urodzenia choruje na dziecięce porażenie mózgowe.

Mimo troskliwej opieki bliskich, choroba m.in. ogranicza jego kontakt ze światem do możliwości poruszania się na wózku inwalidzkim, dlatego pilnie potrzebuje stabilizacyjnego siedziska poprawiającego jego funkcjonowanie i kontakt ze światem. Siedzisko terapeutyczne KIT ustabilizuje postawę całego ciała ułatwiając również codzienną rehabilitację. Koszt takiego sprzętu to około 20 000 zł, dlatego od ofiarności i wrażliwości ludzi zależeć będzie zapewnienie Marcinowi siedziska poprawiającego jego bezpieczeństwo, stabilizację ciała, rehabilitację i kontakt z otoczeniem.

Przesyłając załączony przykładowy pakiet karnetów – cegiełek, z których dochód przeznaczony zostanie na specjalistyczny sprzęt – siedzisko terapeutyczne KIT dla Marcina, prosimy o wsparcie naszej akcji.

Wysyłając naszą kartkę z życzeniami na Boże Narodzenie skierowanymi do swoich bliskich, dadzą Państwo jednocześnie wspaniały przykład otwartości i wrażliwości na potrzeby społeczne poprzez pomoc Marcinowi. Będziemy wdzięczni za darowiznę w wysokości 99 zł za przesłany komplet karnetów, jednakże do Państwa należy decyzja jaką kwotę przekażą Państwo dla Marcina na konto Fundacji: BANK MILLENNIUM S.A. nr 63 1160 2202 0000 0000 2920 6273 z dopiskiem „Siedzisko terapeutyczne KIT dla Marcina Malinowskiego”.

Ponadto serdecznie zapraszamy do składania zamówień na dowolną ilość karnetów, których jest kilkanaście wzorów. Zamówienia można składać drogą mailową na adres [email protected], faksem: 58 663-81-41 lub za pośrednictwem strony www.dobroczynne.pl gdzie znajdą Państwo aktualne wzory proponowanych karnetów – cegiełek. Karnety zawierają życzenia świąteczne i mogą je Państwo rozesłać do swoich kontrahentów, rodziny oraz znajomych, wzbogacając jednocześnie swój wizerunek jako świadomego sponsora. Na pisemny wniosek Darczyńcy przesyłamy potwierdzenie wpłaty darowizny, którą można odliczyć od osiągniętego w ciągu roku dochodu, zgodnie z ustawą z dnia 15 lutego 1992 r. o podatku dochodowym od osób prawnych (Dz. U. z 2011 r. Nr 74, poz. 397, z późn. zm.).

Fundacja na Rzecz Osób Niewidomych i Niepełnosprawnych „POMÓŻ i TY” jest organizacją pozarządową zarejestrowaną 22 marca 1995 r.. Fundacja „Pomóż i Ty” działa w sferze pożytku publicznego, zgodnie z ustawą z dnia 24 kwietnia 2003 r. „O działalności pożytku publicznego i wolontariacie” (Dz.U. z 2010 r. Nr 234, poz. 1536).

Łączymy wyrazy szacunku i z góry gorąco dziękujemy za okazaną pomoc i zrozumienie nie tylko w imieniu własnym, ale przede wszystkim w imieniu Marcina i jego Rodziny.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               Z poważaniem,

Zarząd Fundacji „Pomóż i Ty”

Nawet skromna pomoc jest zawsze lepsza od wielkiego współczucia

Władysław Loranc
 

——————————————————————————————————————————————————————

Zarząd Fundacji na Rzecz Osób Niewidomych i Niepełnosprawnych „Pomóż i Ty” uprzejmie dziękuje wszystkim Darczyńcom za pomoc finansową udzieloną naszemu Podopiecznemu 21-letniemu Marcinowi Malinowskiemu w ramach tegorocznej akcji charytatywnej „DOBROCZYNNE ŚWIĘTA 2018”. To dzięki Państwa pomocy, poprzez zakup specjalistycznego sprzętu rehabilitacyjnego tj. Siedzisko terapeutyczne KIT, mogliśmy spełnić marzenie rodziców Marcina. Państwa ogromne wsparcie i życzliwość sprawiły, że ofiarowaliśmy mu jeden z najpiękniejszych prezentów gwiazdkowych umożliwiający wyćwiczenie mięśni kręgosłupa i utrzymanie prawidłowej postawy ciała, ułatwiając codzienną rehabilitację.

                                                            Z poważaniem, 

                                                                                  Zarząd Fundacji „Pomóż i Ty”

You may also like these