Przekaż 1% podatku przez naszą siostrzaną fundację KRS 0000 245 254:

AMBASADOR akcji „Szkoło Pomóż i Ty”

Zarząd Fundacji na Rzecz Osób Niewidomych i Niepełnosprawnych „Pomóż i Ty” pragnie podziękować wszystkim darczyńcom, którzy włączają się do akcji „Szkoło Pomóż i Ty” a szczególnie za przyjęcie tytułu AMBASADORA akcji Zespołowi Szkół Katolickich im. Jana Pawla II w Gdyni oraz ks. prof. Wojciechowi Cichoszowi Kanclerzowi tejże szkoły. Akcja ma na celu pozyskanie środków na zakup specjalistycznego sprzętu rehabilitacyjnego tj. trójkołowego roweru oraz roweru typu Orbitek dla jednego z podopiecznych fundacji Łukasza Flisa ucznia szkoły ze Straszyna.

 

Dar Serca i Błogosławieństwo ks. Ryszarda

 

Zarząd Fundacji na Rzecz Osób Niewidomych i Niepełnosprawnych „Pomóż i Ty” z całego serca pragnie złożyć serdeczne podziękowania wszystkim osobom i instytucjom, które włączają się do akcji „Szkoło Pomóż i Ty” rozpoczynającej się 1 września br. Szczególne podziękowania kierujemy do ks. Ryszarda Bugajskiego Proboszcz Parafii św. Jacka Odrowąża ze Straszyna, który jako pierwszy złożył Dar Serca dokładając cegiełkę na potrzebny Łukaszowi Flis sprzęt rehabilitacyjny.

 


 

 

Zarząd Fundacji na Rzecz Osób Niewidomych i Niepełnosprawnych „Pomóż i Ty” z całego serca pragnie złożyć serdeczne podziękowania wszystkim szkołom, które włączają się do akcji „Szkoło Pomóż i Ty” w roku 2018/2019. Szczególne podziękowania kierujemy na ręce Pani Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Ignacego Krasickiego w Straszynie Pani mgr Renaty Jelińskiej, której uczniem jest podopieczny Łukasz Flis, na którego rzecz realizowana jest aktualnie akcja charytatywna niesienia pomocy w nauce utrzymania równowagi i prawidłowego chodu.

 

 

 

 


 

                                          Kolejne cegiełki na specjalistyczny sprzęt rehabilitacyjny dla Łukasza Flis

 

Zarząd Fundacji na Rzecz Osób Niewidomych i Niepełnosprawnych „Pomóż i Ty” z całego serca pragnie złożyć serdeczne podziękowania parafianom i proboszczom o. Piotrowi Matuszak z Parafii Św. Antoniego z Gdyni; ks. Prałatowi dr Sławomirowi Decowskiemu z Parafii Św. Andrzeja Boboli w Gdyni za przeprowadzenie 23 września i 7 października 2018 r. na terenie kościołów zbiórki środków dla naszego podopiecznego Łukasza Flis zrealizowanej przy wsparciu uczniów z Zespołu Szkół Katolickich im. Jana Pawla II w Gdyni naszego AMBASADORA akcji .

 

 

 

 


 

                                   PARTNER akcji  „Szkoło Pomóż i Ty”

 

Zarząd Fundacji na Rzecz Osób Niewidomych i Niepełnosprawnych „Pomóż i Ty” z całego serca pragnie złożyć serdeczne podziękowania wszystkim szkołom i instytucjom, które aktywnie włączają się do aktualnie realizowanej akcji charytatywnej „Szkoło Pomóż i Ty ” mającej na celu pomoc naszemu podopiecznemu Łukaszowi Flis. Serdecznie dziękujemy za przyjęcie tytułu PARTNERA akcji Zespołowi Szkół Jezuitów z Gdyni oraz o. Arturowi Wyzinie  SJ Dyrektorowi tejże szkoły. Dzięki ich inicjatywie i przy wsparciu proboszcza o. Janusza Warzochy SJ na terenie parafii Św. Stanisława Kostki w Gdyni w miesiącu listopadzie zostanie przeprowadzona zbiórka środków na zakup specjalistycznego sprzętu rehabilitacyjnego dla Łukasza.

You may also like these