Przekaż 1% podatku przez naszą siostrzaną fundację KRS 0000 245 254:
pomietlo

Beata Pomietło stawia pierwsze kroki

pomietlo

Beata w dzieciństwie uległa tragicznemu wypadkowi, na skutek którego dokonano amputacji pourazowej obu podudzi. Pomimo niepełnosprawności potrafiła cieszyć się życiem i zaczęła trenować narciarstwo klasyczne, biorąc udział w licznych zawodach. Pani Beata należy do kadry krajowej i może pochwalić się sukcesami na Mistrzostwach Świata, Europy i Paraolimpiadach. Po kontuzji kolana odniesionej w 2003 roku w Nagano poddała się operacji, która nie zakończyła się spodziewanymi oczekiwaniami. W chwili obecnej nie może już sprawnie funkcjonować (brak zgięcia w kolanie, uciążliwy ból). Niezbędna jest wymiana protez, bo stare nadmiernie obciążają kolana.
Beata Pomietło stawia pierwsze kroki w nowych protezach podudzi, o których od tak dawna marzyła.
Fundacja ”Pomóż i Ty w imieniu własnym oraz Beaty Pomietło pragnie serdecznie podziękować wszystkim darczyńcom, których nieocenione wsparcie pomogło nam sfinansować zakup specjalistycznych, lekkich protez podudzi dla naszej podopiecznej.
Państwa pomoc przelała w jej serce ogromną nadzieję na powrót do normalnego życia. Dzięki nowoczesnym protezom Beata będzie mogła swobodnie wykonywać codzienne czynności, aktywnie i samodzielnie uczestniczyć w życiu społecznym i w pełni cieszyć się pięknem świata, który nas otacza.

GORĄCO DZIĘKUJEMY!

 

pomietlo1             pomietlo2          pomietlo3

You may also like these

No Related Post