Przekaż 1% podatku przez naszą siostrzaną fundację KRS 0000 245 254:
kukawski

Arek Kukawski otrzymał protezy kończyn dolnych

kukawskiDrodzy Darczyńcy, składamy Wam najserdeczniejsze podziękowania za spontaniczną reakcję na kalectwo Arkadiusza. Jeszcze niedawno kwota potrzebna na protezy nóg dla Arka wydawała się nie do osiągnięcia. Inicjatywy organizacyjne Fundacji ”Pomóż i Ty”: – szkoło Pomóż i Ty, apele w gazetach, karnety świąteczne, oraz dzięki współpracy i pomocy Fundacji ”Podaruj Uśmiech” sprawiły, że po około roku od zgłoszenia się do Fundacji ”Pomóż i Ty”, chłopak porusza się na nowych – upragnionych protezach.
To wszystko Państwa zasługa, marzenie Arka spełniło się dzięki hojności ludzi z całej Polski.
Wszystkim tym, którzy wpłacili chociażby symboliczną złotówkę, pomogli organizacyjnie, wspomogli Fundację i kibicowali Arkadiuszowi składamy najserdeczniejsze podziękowania.

Życie Arka uległo diametralnej zmianie, choć ma szansę na spełnienie wielu nieosiągalnych dotychczas marzeń, nadal potrzebuje Państwa pomocy.
Fundacja ”Pomóż i Ty” prowadzi obecnie zbiórkę funduszy na zakup protez rąk, które zapewniałyby Arkowi pełną samodzielność i ułatwiły pokonywanie codziennych trudności.
Ponadto wraz z postępującym wzrostem, z upływem czasu niezbędna będzie wymiana protez nóg na nowe.
Dlatego też serdecznie dziękując za dotychczasową pomoc, gorąco ZACHĘCAMY I NAMAWIAMY Państwa do niesienia dalszej pomocy Arkadiuszowi oraz angażowania się w tak szczytny cel.

Możecie pomóc Arkowi w różnorodny sposób:
  1. wpłacając pieniądze na konto Fundacji:
    BANK MILLENNIUM S.A. nr 12 1160 2202 0000 0002 0909 8250 z dopiskiem ”Protezy kończyn dla Arka Kukawskiego
  1. poprzez zakup karnetów świątecznych,
  2. poprzez zakup cegiełek pomocowych w szkołach z akcji ”szkoło Pomóż i Ty”,
  3. dokonując zakupów w sklepiku dobroczynnym Fundacji ”Pomóż i Ty”.

You may also like these

No Related Post