Przekaż 1% podatku przez naszą siostrzaną fundację KRS 0000 245 254:
genzig

Amelia Gentzig

genzigAmelia jest wspaniałą dziewczynką, która urodziła się bez wykształconych małżowin usznych i cierpi na syndrom Treachera Collinsa. Obecnie Amelia ma 60 % ubytek słuchu. Aby jej słuch nie pogarszał się i by miała szansę na normalne życie i rozwój, Amelia potrzebuje specjalistycznych aparatów słuchowych o wartości 27.000,00 PLN. Wzywamy ludzi dobrej woli o pomoc i szansę dla Ameli, aby jej życie i zdrowie uległo znacznej poprawie.

Zarząd Fundacji na Rzecz Osób Niewidomych i Niepełnosprawnych ”POMÓŻ I TY” składa serdeczne podziękowania wszystkim Szkołom, Nauczycielom, Uczniom i ich rodzicom, oraz wszystkim, którzy przyłączyli się do akcji ”Szkoło Pomóż i Ty” w roku szkolnym 2006/2007. Środki, które udało nam się pozyskać dzięki Państwa zaangażowaniu w akcję, wspomogły dofinansowanie zakupu specjalistycznych aparatów słuchowych dla naszej podopiecznej Amelii Gentzig.
Państwa pomoc przelała w serduszko Amelii i jej rodziny nadzieję, że będzie miała szansę na normalne życie i prawidłowy rozwój. Amelia będzie mogła w przyszłości samodzielnie aktywnie uczestniczyć w życiu społecznym, chodzić do zwykłej szkoły i w pełni cieszyć się pięknem świata, podobnie jak jej zdrowi rówieśnicy.

Gorąco dziękujemy Państwu nie tylko w imieniu własnym, ale przede wszystkim w imieniu Amelii oraz jej rodziny.

You may also like these

No Related Post