1 października rusza akcja Karnety Bożonarodzeniowe

2013-10-22Archiwum

Fundacja na Rzecz Osób Niewidomych i Niepełnosprawnych „Pomóż i Ty” kieruje do Państwa gorące podziękowania za dotychczasowe wsparcie działalności Fundacji poprzez udział w świątecznych akcjach charytatywnych. Jednocześnie licząc na Państwa gorące serce zwracamy się z prośbą o pomoc dla 17-letniego Kamila Dominiaka, który od urodzenia choruje na Mózgowe Porażenie Dziecięce. Kamil jest bardzo pogodny i otwarty pomimo własnych ograniczeń. Każdego dnia stawia czoło nowym wyzwaniom, dlatego oprócz systematycznej rehabilitacji potrzebuje sprzętu do edukacji i obsługi komputera za pomocą ruchów gałek ocznych tj. “PCEye GO”. Koszt “PCEye GO” – około 22 000 zł przewyższa możliwości finansowe rodziny Kamila, dlatego od ofiarności i dobroci ludzi o otwartym sercu zależeć będzie jego edukacja i realizacja marzeń.
 
Przesyłając załączony przykładowy pakiet karnetów – cegiełek, z których dochód przeznaczony zostanie na specjalistyczny sprzęt “PCEye Go” dla Kamila apelujemy o wsparcie z Państwa strony naszej akcji. Wysyłając naszą kartkę z życzeniami na Boże Narodzenie skierowanymi do swoich bliskich dadzą Państwo jednocześnie wspaniały przykład otwartości i wrażliwości na potrzeby społeczne poprzez pomoc Kamilowi.
 
Będziemy wdzięczni za darowiznę w wysokości 35zł za przesłany komplet karnetów, jednakże to do Państwa nalezy decyzja, jaką kwotę przekażą Państwo dla Kamila na konto Fundacji: BANK MILLENNIUM S.A. nr 63 1160 2202 0000 0000 2920 6273 z dopiskiem „PCEye GO dla Kamila Dominiaka”.

 
Ponadto serdecznie zapraszamy do składania zamówień na dowolną ilość karnetów, których jest kilkanaście wzorów. Zamówienia można składać droga mailową na adres [email protected], faksem: 58 663-81-41 lub za pośrednictwem strony www.dobroczynne.pl, gdzie znajdą Państwo aktualne wzory proponowanych karnetów-cegiełek. Karnety zawierają życzenia świąteczne i mogą je Państwo rozesłać do swoich kontrahentów, rodziny oraz znajomych, jednocześnie wzbogacając swój wizerunek jako świadomego sponsora. Na pisemny wniosek Darczyńcy przesyłamy dyplom-podziękowanie potwierdzający wpłatę darowizny, którą można odliczyć od osiągniętego w ciągu roku dochodu, zgodnie z ustawą z dnia 15 lutego 1992 r. o podatku dochodowym od osób prawnych (Dz. U. z 2011 r. Nr 74, poz. 397, z późn. zm.).
Fundacja na Rzecz Osób Niewidomych i Niepełnosprawnych “POMÓŻ i TY” jest organizacją pozarządową zarejestrowaną 22 marca 1995 r. Fundacja “Pomóż i Ty” działa w sferze pożytku publicznego, zgodnie z ustawą z dnia 24 kwietnia 2003r. “O działalności pożytku publicznego i wolantariacie” (Dz.U. z 2010r. Nr 234, poz.1536).
Łączymy wyrazy szacunku i z góry gorąco dziękujemy za okazaną pomoc i zrozumienie nie tylko w imieniu własnym, ale przede wszystkim w imieniu Kamila i jego Rodziny.
 

Z poważaniem Zarząd Fundacji “Pomóż i Ty”

Katalog Kartek Świąteczych

“Nawet skromna pomoc jest zawsze lepsza od wielkiego współczucia”

Władysław Loranc
 
 

Zarząd Fundacji na Rzecz Osób Niewidomych i Niepełnosprawnych “Pomóż i Ty”

uprzejmie dziękuje wszystkim Darczyńcom za pomoc finansową udzieloną podopiecznej Justynie Niedziałek. Dzięki Państwa pomocy mogliśmy spełnić marzenie Justyny tj. poprzez zakup protezy dać jej szansę na normalne życie .

Z poważaniem Zarząd Fundacji “Pomóż i Ty”

 

 

Udostępnij

 • Published On : 7 lat ago on 2013-10-22
 • In The Categories Of : Archiwum

Inne artykuły z tej kategorii:
Powrót
 • Facebook

 • Wielkość tekstu

 • Darowizny

  Przekaż darowiznę na rzecz naszych podopiecznych

  Tytuł przelewu:
  Darowizna na rzecz fundacji: Pomóż i Ty
  Uwagi:
  Kwota przelewu:
  gr
 • Akcja dobroczynna

 • Dobroczynne.pl

  Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszej strony:

  dobroczynne.pl

  Można tam zamówić wiele pomocy naukowych, kartki świąteczne czy inne gadżety wspierając tym samym naszych podopiecznych.

 • KRS: 0000 037 117

 • Najnowsze wpisy

 • Linki

  Podaruj Uśmiech 1%

  Centrum Rehabilitacji Podaruj Uśmiech

 • Wspierają nas

Nr konta: MILLENNIUM SA 63 1160 2202 0000 0000 2920 6273
Mała kwota - wielka sprawa. Zrób przelew.