Przekaż 1% podatku przez naszą siostrzaną fundację KRS 0000 245 254:

1 kwietnia w woj. pomorskim ruszyła AKCJA społeczna Twoje Zdrowie, Twój Bliski, Twoje Odszkodowanie – Ty Decydujesz!

Społeczna akcja „Twoje Zdrowie, Twój Bliski, Twoje Odszkodowanie – Ty Decydujesz” na półmetku! Jeszcze do końca kwietnia można w Gdańsku skorzystać z bezpłatnych porad prawnych w zakresie odszkodowań.

Darmowe porady dla poszkodowanych Akcja spotkała się z dużym zainteresowaniem ze strony mieszkańców Trójmiasta. Dotychczas nasi prawnicy udzielili poszkodowanym kilkudziesięciu bezpłatnych porad, odpowiedzieli na wiele pytań, zarówno przez telefon, jak osobiście, podczas dyżurów w siedzibie Grupy Doradczej Prawno-Medycznej w Gdańsku. Dodatkowo, w każdy kwietniowy wtorek i czwartek, po godz. 19.00 nasi specjaliści rozwiewają na antenie Radia Plus, w audycji „Bądź mądry po szkodzie”, wątpliwości słuchaczy związane z odszkodowaniami. Aby zadać prawnikowi pytanie, wystarczy wysłać je na adres [email protected]. A to dopiero półmetek akcji – mówi Magdalena Gwiazda, PR Manager GDPM, koordynator akcji.

Przypomnijmy: w każdy kwietniowy wtorek i czwartek w godzinach 12.00-20.00, w siedzibie Grupy Doradczej Prawno-Medycznej w Gdańsku, przy al. Zwycięstwa 48, prawnicy zapraszają zainteresowane osoby na bezpłatne konsultacje w zakresie odszkodowań.Wystarczy się na nie zapisać:
telefonicznie: 58 303 46 38 lub infolinia: 801 120 020; e-mail: [email protected]
Osoby przychodzące do nas po poradę chwalą sobie to, że mogą za darmo dowiedzieć się o swoich prawach jako poszkodowanych, przedstawić swoją historię. Dotychczas najwięcej poszkodowanych zwróciło się do nas w sprawach związanych z wypadkami komunikacyjnymi oraz błędami medycznymi. Ale przyszła również mieszkanka Gdańska w sprawie swojego 5-letniego syna, któremu w wyniku zabawy wbiła się w dłoń część zabawki, powodując poważny uraz. Każdej sprawie dokładnie się przyglądamy i wskazujemy możliwe rozwiązania – mówią prowadzący konsultacje z mieszkańcami Trójmiasta prawnicy z GDPM. 

Konkurs z atrakcyjnymi nagrodami-Do końca kwietnia trwa także towarzyszący akcji konkurs „Bądź mądry po szkodzie. Do wygrania: tablet, mikrowieża, nawigacja samochodowa oraz kubki termiczne.
Wystarczy odpowiedzieć na 3 pytania dotyczące odszkodowań i przekazać ankietę konkursową ankieterowi, którego można spotkać w wybranych lokalizacjach w Gdańsku, Sopocie, Gdyni, Starogardzie Gdańskim, Elblągu, Wejherowie, Chojnicach, Słupsku, Kartuzach i Kościerzynie.

Ankietę konkursową można także pobrać ze stron: www.wypadkiiodszkodowania.pl lub www.gdpm.pl i wypełnioną przesłać do 30 kwietnia 2016 roku na adres GDPM, 80-210 Gdańsk, al. Zwycięstwa 48. Ogłoszenie wyników konkursu 20 maja 2016r.

Więcej informacji:
www.wypadkiiodszkodowania.pl, www.gdpm.pl

You may also like these